سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران

سومین دوره‌ی جشنواره فریلنسرهای ایران شروع به کار کرد. فریلنسرها از ساعت ٢۴ روز ۵ بهمن تا ساعت ٢۴ روز ٣٠ بهمن ١٣٩٩ فرصت دارند تا با ورود به وبسایت این جشنواره به آدرس freelancerz.ir، در این رقابت شرکت نمایند.

جشنواره فریلنسرهای ایران با هدف فرهنگ‌سازی و ارتقا سطح فریلنسینگ، و همچنین شناسایی و تقدیر از فریلنسرهای برتر ایرانی، برگزار می‌شود. این جشنواره تلاش می‌کند در بلندمدت اعتماد کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ را برای برون‌سپاری پروژه‌ها و همکاری با فریلنسرها جلب نماید. مطمئنا این هدف در راستای فعالیت تمام پلتفرم‌های برون‌سپاری پروژه‌ها می‌باشد و از این رو این جشنواره به مرور به محلی برای همکاری و هم‌افزایی این پلتفرم‌ها تبدیل خواهد شد تا با رفع مشکلات و چالش‌های گوناگون، فضای فعالیت فریلنسرها روز به روز کارآمدتر شود.

جشنواره فریلنسرهای ایران از سال ٩٧ و توسط پلتفرم پونیشا پایه‌گذاری شد. اولین دوره از این جشنواره رقابتی بود میان فریلنسرهای فعال در پلتفرم پونیشا اما در سال ٩٨ و دومین دوره، با همکاری پلتفرم‌های پونیشا و پارس‌کدرز برای اولین بار بصورت عمومی برگزار شد. و حالا سومین دوره از این جشنواره شاهد همکاری پلتفرم‌های پونیشا، پارس‌کدرز، وینا تلنت و تایپ‌ایران می‌باشد که این رقابت را بصورت عمومی برگزار می‌کنند.

این جشنواره در ٧ حوزه اصلی و ۱۷ مهارت برگزار می‌شود و فریلنسرها این امکان را دارند که از ۵ بهمن تا ٣٠ بهمن ۹۹ با ورود به وبسایت این جشنواره به آدرس freelancerz.ir فرم شرکت در رقابت را تکمیل کرده و مستندات خود را برای داوری ارائه دهند. تاریخ ثبت‌نام در این رقابت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد اما فریلنسرها این امکان را خواهند داشت که در این بازه‌ی زمانی، فرم ثبت‌نام خود را ویرایش و تکمیل نمایند.

فریلنسرها می‌توانند در ٧ حوزه‌ی اصلی فعالیت در فریلنسینگ و ١۷ مهارت در سومین جشنواره فریلنسرهای ایران ثبت‌نام نمایند که به شرح زیر است:

طراحی (رابط و تجربه کاربری، گرافیک)

دیجیتال مارکتینگ (مدیریت شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی دیجیتال، SEO)

تولید محتوا (نوشتاری، صوتی، ویدئویی، ترجمه)

مدل‌سازی سه بعدی (معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، انیمیشن، طراحی بازی)

برنامه نویسی (back-end, front-end, mobile)

تصویرسازی

عکاسی

در بخش داوری جشنواره، داورانی متشکل از فریلنسرهای متخصص و با تجربه رزومه، نمونه‌کارها و فعالیت‌های ثبت‌نام‌کنندگان را بررسی و امتیاز خود را براساس شاخصه‌های مرتبط با مستندات پروفایل هر فریلنسر ثبت خواهند کرد. افرادی همچون مسعود صدری، امیر صادقپور، پریسا قربانی، احسان طریقت، غزاله مطیعا، سینا شفیع‌زاده، مصطفی یکرنگی، رکسانا علی‌طلب، محمد واعظی، محسن مریدی، بنفشه قصرفخری، کیمیا خسروی، منظر سزاوار و حورا وکیلی در لیست داوران نهایی سومین دوره از جشنواره فریلنسرهای ایران قرار دارند. ثبت‌نام و داوری در بستر آنلاین و روی پلتفرم داوک انجام خواهد پذیرفت.

همچنین در بخش جانبی این جشنواره، از فعال‌ترین فریلنسرها و کارفرماهای سال گذشته‌ی تمام پلتفرم‌های همکار در برگزاری این جشنواره تقدیر انجام خواهد گرفت.

سومین جشنواره‌ی فریلنسرهای ایران با حمایت شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی همچون هاست ایران، زیبال، دفتر شما، درگاه پرداخت جیب، ابرآروان، فرمالو، نجوا، جابینجا، ایران سرور، نیک پرداخت  و چاپچی در حال برگزاری است و از تمام کسب‌وکارهای فعال در اکوسیستم استارت‌آپی دعوت می‌کنیم به جمع حامیان این جشنواره بپیوندند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر فضای فعالیت فریلنسرهای ایران را بهبود دهیم.

زمان ثبت‌نام فریلنسرها در این رقابت ساعت ٢۴ تاریخ ٣٠ بهمن ماه ۹۹ به پایان خواهد رسید و پس از انجام فرآیند داوری، در رویداد اختتامیه که به صورت آنلاین در تاریخ ٢١ اسفند ماه برگزار خواهد شد، برگزیدگان جشنواره معرفی و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد. 

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران می‌توانید به آدرس freelancerz.ir مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها:

افزودن دیدگاه جدید