منتورشیپ

دنیای برنامه نویسی بسیار گسترده است. این موضوع باعث شده تا کسانی که به تازگی وارد این حوزه می‌شوند دچار سردرگمی‌ شده و در انتخاب مسیر درست با مشکل مواجه شوند.

به عنوان مثال این که بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع یادگیری کدام است؟ چگونه می‌توانیم یک مسیر منطقی برای یادگیری داشته باشیم؟ از چه منابعی باید استفاده کنیم؟ در طول این مسیر چه قدم‌هایی را باید برداریم؟ چگونه بعد از یادگیری می‌توانیم وارد بازار کار شویم؟ و بسیاری سوالات مشابه دیگر.

به همین منظور در فرانت کست خدمت جدیدی با عنوان منتورشیپ ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم در کنار محتوای آموزش برنامه نویسی، اینگونه سوالات دانشجویان را هم پاسخ دهیم و به آن‌ها در انتخاب بهترین مسیر و ادامه آن کمک کنیم.

معرفی منتور

مسعود صدری مدرس و توسعه دهنده نرم افزار و فارغ‌التحصیل از رشته مهندسی نرم افزار است. برنامه نویسی را از سال ۱۳۹۱ به شکل حرفه‌ای شروع کرده و تاکنون با تیم‌های مختلف همکاری داشته است. در این سال‌ها بر روی فریلنسینگ نیز تمرکز کرده و چندین سال به عنوان فریلنسر توسعه دهنده وب توانسته تجربه‌های زیادی بدست آورد.

از سال ۱۳۹۴ به شکل حرفه‌ای تدریس را با آموزشگاه مجتمع فنی تهران شروع کرده است. سپس چندین دوره برنامه نویسی در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز برگزار کرده که مورد استقبال بسیار خوب دانشجویان قرار گرفت. تدریس واحدهای درسی مبانی برنامه سازی و برنامه سازی پیشرفته و همینطور کارگاه‌های این دو درس از جمله فعالیت‌های او در این دانشکده بوده است. در نهایت در سال ۱۳۹۷ آموزش آنلاین را هم شروع کرده و اکنون به‌ صورت تمام وقت مشغول تدریس مفاهیم برنامه نویسی است.

در طول این سال‌ها باتوجه به فعالیت‌هایی که داشته با چالش‌های بسیاری مواجه بوده است. همینطور با صحبت‌های مداوم با دانشجویان توانسته در جریان بسیاری از دغدغه‌های علاقه مندان به این حوزه قرار گیرد. از این رو به خوبی می‌داند چگونه می‌توان این چالش‌ها را مدیریت کرد و در یک مسیر منطقی برای یادگیری و پیشرفت در برنامه نویسی قرار گرفت.

محورهای منتورشیپ

شما می‌توانید در زمینه‌های زیر از منتورشیپ فرانت کست بهره‌مند شوید:

نحوه برنامه‌ریزی صحیح برای یادگیری مفاهیم برنامه نویسی

انتخاب تکنولوژی مناسب براساس هدف اصلی

ارائه مسیر منطقی و منابع لازم برای درک بهتر مفاهیم

تحلیل بازار کار و انتخاب مسیر حرفه‌ای

برای انجام منتورشیپ ابتدا باید به این آدرس مراجعه کرده و تاریخ مورد نظر را انتخاب کنید. سپس از طریق لینک زرین پال مبلغ ۳۹۰ هزار تومان را پرداخت کرده و به شماره واتس‌اپ ۰۹۳۵۵۴۹۱۴۸۱ تراکنش را اطلاع دهید. سپس در روز مشاوره لینک جلسه به شما ایمیل خواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید که تا ۳۰ دقیقه بعد از انجام رزرو از طریق زیگ، امکان پرداخت وجود دارد و در غیر این صورت رزرو کنسل می‌شود.

زمان منتورشیپ یک ساعت بوده و از طریق گوگل میت انجام می‌شود.