ری اکت کانف ( همایش ری‌اکت ) کنفرانس تخصصی جاوا اسکریپت با بورد اصلی React.js میباشد که قرار است به صورت تخصصی جاوااسکریپت و ریاکت را مورد بررسی عمیقتری قرار دهد، یک گردهمایی متفاوت با طعم JavaScript و React و برنامه نویسانی که جاوااسکریپت مینویسند و جاوااسکریپت را دوست دارند.

امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیق‌تر به این موضوع نگاه شود تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامهنویسان ایرانی برداشته شود. در ریاکت کانف هدف، ایجاد بستری برای برنامه نویسان است تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرندامسال زمان آن فرا رسیده است تا این زبان به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش کشیده شود.

همانطور که می‌دانید تا به مدت مشخصی دبیرخانه همایش بخش ارسال مقاله ها را ایجاد کرده بود تا برنامه نویسان از سراسر ایران بتوانند مقاله خود را ارسال کنند و سپس تیم داوری از بین مقالههایی که ارسال شده بود منتخب ترین مقالهها را بر اساس کیفیت و بار علمی انتخاب کردند. تمام سعی تیم برگزاری همایش این است که در اولویت اول سطح علمی همایش در رده بسیار بالایی قرار داشته باشد.

حضور برنامه نویسان با تجربه، افرادی که تازه میخواهند با برنامه نویسی آشنا شوند و دیدار با دوستان قدیمی و افرادی که تجربه کاری زیادی در سال های گذشته در صنعت نرم افزار دارند و همچنین شرکتهایی که به دنبال جذب نیروهای پر انرژی و پر توان هستند، می توانند گرمی این کنفرانس را افزایش دهند.

سخنرانان همایش:

داوران همایش:

تیم برگزار کننده:

دبیر علمی همایش میلاد حیدری، ریاکت کانف را اینگونه توصیف کرده است:

صنعت برنامه نویسی ایران نیاز به یک جامعه یکپارچه دارد. جامعهای که متشکل از برنامه نویسهایی باشد که حتی ممکن هست آنها را نشناسیم ولی سواد علمی و فنی بسیار بالایی داشته باشند. در ریاکت کانف قصد داریم تا با حضور  برنامه نویسهای شناخته شده در کنار برنامه نویسهایی که شاید کمتر دیده شدهاند دانش عمیقی از جاوااسکریپت را به اشتراک بگذاریم. همایش ریاکت بستری برای شبکه سازی، دیده شدن و یادگیری خواهد شد.

بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامهنویسان ایران امیدوارم در همایش ریاکت ایران امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار میدهند استفاده کنید.

در ضمن همایش یک پنل گفتگوی جذاب با موضوعی کاملا تخصصی خواهد داشت که بزودی در سایت همایش اعلام خواهد شد.

سایت همایش ریاکت : reactconf.ir