مشکل در کار با vscode

خانه انجمن ها طراحی وب مشکل در کار با vscode

برچسب ها: 

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده
    علی
    مشارکت کننده

سلام . من در vscode به ی مشکل خوردم .اونم اینه که کد ها با کلید های میانبر مرتب نمیشن .ext prettier code formatting هم نصبه.ولی بازم نمیشه.با formatter های دیگه هم تست کردم نشد .واقعا کلافم کرده. ناگفته نماند فایل setting.json رو دستکاری کردم ولی برگردوندم به حالت قبل اما بازم نشد .اگه راهنمایی کیند ممنون میشم .توی google هم گشتم نشد.نبود.به جایی نرسیدم. دوستان اگه راه حلی دارن راهنمایی کنن .

s8990
    مشارکت کننده

به قسمت تنظیمات برین . از لیست سمت چپ، گزینه text editor رو انتخاب کنین. توی لیستی که نشون داده میشه ، از منوی آبشاری قسمت auto indent گزینه full رو انتخاب کنین.
    ب نظرم مشکلتون حل بشه. موفق باشین

mrhajian
    مشارکت کننده

توی vscode کلیدهای cntrl+shift+p را بزن گزینه format document with را انتخاب کن بعدش لیست افزونه ها و ابزارهایی که نصب کردی و واست موجوده را برات لیست میکنه اون را بزار روی prettier ملشکت حل میشه

علی
    مشارکت کننده

دوستان سلام.ممنونم از راهنمایی هاتون.همه این راه ها رو امتحان کردم.نشد.در آخر با reinstall کردن vscode مشکل حل شد .اما جالبه که بدونید محتویات فایل setting.js به همون حالت (حالتی که مشکل به وجود اومده بود) باقی مونده.بارم ممنونم از دوستان.

• این پاسخ 2 هفته، 1 روز پیش توسط علی اصلاح شده است. دلیل: اشتباه تایپی
در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.

۴۰ درصد تخفیف ویژه پاییز برای همه دوره‌های فرانت کست تا پایان هفته

کد تخفیف: atm-99